XXXII NIEDZIELA ZWYKŁA 10.11. 2019 r.

1. W Najbliższa niedzielę będziemy obchodzić III Światowy Dzień Ubogich. W kruchcie znajdują się torby „ Tytki charytatywne”, wypełniamy je darami i składamy przy ołtarzu bocznym przez najbliższy tydzień. Zostaną one przekazane najbardziej potrzebującym.

2.W poniedziałek 11 listopada, 101 Rocznica Odzyskania Niepodległości. Msza św. w intencji Ojczyzny o godz. 11.30.

3.We wtorek 12 listopada, św. Jozafata.

4. W środę 13 listopada, pierwszych męczenników Polski, św. Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka, Krystyna.

5. Ofiary składane dzisiaj do puszek z racji Dnia Solidarności z Kościołem Prześladowanym, ofiary składane na tacę w przyszłą niedzielę z racji Światowego Dnia Ubogich.

6. Opłaty związane z cmentarzem w środę od godz. 9.00 do godz. 10.00. Planowane prace kamieniarskie, związane z remontami i budową pomników zgłaszamy w kancelarii w środy.

7. Wszystkim ofiarodawcom i dobroczyńcom niech Pan Bóg wynagrodzi.

8. Przypominamy mieszkańcom, o obowiązku noszenia odblasków, po zmierzchu na nieoświetlonych drogach,oraz poza terenem zabudowanym, aby być widocznym dla kierowców. Dbajmy o swoje bezpieczeństwo.

9. Intencje mszalne.

10. Prasa katolicka.

SAKRAMENT POKUTY 20 MINUT PRZED MSZĄ ŚW.